Weekendowe spotkanie w Raciborzu

W miniony weekend, tj. 14-15 lipca 2012, na zaproszenie Piotrka K. nasza modularska ekipa z południa Polski wraz z kolegą z Czech gościła w progach klubu osiedlowego „Przystań” w Raciborzu.

W sobotnie przedpołudnie zjechali pierwsi uczestnicy i rozpoczął się montaż makiet. Plan obejmował zestawienie modułów w „kółko” o wymiarach ok 6,7 x 5,2 m. Trasa składała się głównie ze szlaku dwutorowego, a także ze stacji technicznej, przystanku osobowego, modułu z trapezem oraz jednej stacji na szlaku jednotorowym. W trakcie zabawy po makiecie jeździło na przemian około 6 pociągów.

Jak nakazuje tradycja, spotkanie miało też elementy integracyjne. Nie zabrakło dyskusji na tematy modelarskie, choć przewijały się też wątki książkowe, imprezowe i kulinarne. W sobotnie popołudnie mogliśmy spróbować domowych wypieków, a wieczorem w oczekiwniu na wyborną pizzę, rozruszaliśmy nieco mięśnie brzucha przy okazji płynnie przytaczanych, co zabawniejszych historii z minionych zlotów. Zabawa trwała do późnej nocy, by ponownie zacząć się rano. Całość zakończyła się w niedzielę po południu.

Na koniec namiastka atmosfery spotkania, uchwycona przez Mikołaja.

Pamiątkowe zdjęcie

Komentarz jest zamknięty.